Łączna liczba wyświetleń

piątek, 29 listopada 2013

KOKARDKA - bransoletka

Tym razem coś prostego i dziewczęcego. Kokardkowa bransoletka, która właściwie sama dla siebie może być prezentowym opakowaniem ;)

Wykonana z błyszczących sznureczków brązowo czerwonych, i ozdobiona jedynie srebrzystym koralikiem oraz listkiem przy zapięciu.

Zapraszam do sklepu.czwartek, 28 listopada 2013

POMARAŃCZki - kolczyki, sutasz

Od zawsze, zbliżające się święta kojarzą mi się z pomarańczami i mandarynkami. Ich zapach od razu wprawia mnie w świąteczny nastrój. Niesiona powonieniem stworzyłam kolczyki - POMARAŃCZKI. 
Jako podstawę użyłam masy perłowej w kolorze soczystej pomarańczy. Całość została okolona pomarańczowym, złotym i wykończona czerwony sznureczkiem sutasz. Świątecznej wytworności, dodają kolczykom liczne szklane koraliki. 
Mam nadzieję, że wam się spodobają!

 
 


wtorek, 26 listopada 2013

ELEGANCKA PROSTOTA - kolczyki, sutasz

Małe proste kolczyki, w kolorach świątecznej czerwieni (choć trochę zgaszonej w sznureczkach) oraz żółci. Średnica pasiastych różyczek to ok. 1-1,5cm, jednak długości kolczykom nadają kółeczka łańcuszka z koralikami.
Zapraszam do sklepu.

poniedziałek, 25 listopada 2013

BRZÓZKA - kolczyki, sutasz

Biel została oswojona. Kto powiedział, że to tylko ślubny kolor. Nieprawda!
Jakiś czas temu na stylowi.pl, natrafiłam na przepiękne zdjęcie brzozowego lasku wśród jesiennych paproci. Zachwyciło mnie właśnie połączenie kolorystyczne, którego dokonała matka natura. Postanowiłam to wykorzystać i tak powstały brzozowe kolczyki. W noszeniu kolory są odwrócone, ale to chyba nie przeszkadza? Może być?

 

Kolczyki zawieszone są na dwóch kółeczkach w kolorze srebrnym, w związku z tym charakteryzują się większą dynamiką. I właśnie z uwagi na tą dynamikę, kolczyki są dwustronne, by w każdej pozycji prezentowały się pięknie.
niedziela, 24 listopada 2013

ŁZY - kolczyki sutasz

Zdarzają się takie dni, jak wczoraj, kiedy kończy się jedną pracę i nagle od niechcenia robi bez trudu coś innego... Wczoraj był taki dzień. Zrobiłam kolczyki. Nazwałam je ŁZY. Kojarzą mi się z szarą pogodą, którą widzę za oknem, z deszczem płynącym po szybach... Może to tylko moje wrażenie...