Łączna liczba wyświetleń

piątek, 2 marca 2012

sutasz, bransoletka - czerń fimo

Tym razem coś dla siebie. Choć w bransoletkach chodzę raczej rzadko. Wyszła mi inaczej niż chciałam. Asymetryczność to jej główna cecha. Z jednej strony jest pasek sutaszu, z drugiej zapięcie. Niewielu takie lubi, dlatego postanowiłam ją zostawić sobie.środa, 29 lutego 2012

wisiorek, sutasz - szarość

Jakoś ostatnio jak przeglądam blogi, moda na szarość. I mnie dopadło, choć szaro w ogóle się nie czuję. Szczególnie dziś, gdy za oknem przedsmak wiosny. Ale co tam. Stworzyłam wisiorek, na zamówienie, na prezent, i wyszedł tak oto szaro:

 W roli głównej koralik migotka. Dookoła drobniutkie koraliki (przezroczyste) jablonexu. Chyba może być nie?


wtorek, 28 lutego 2012

naszyjnik, sutasz - delikatna zieleń w granacie

Po ostatnim, ciężkim przypadku (naszyjnika oczywiście), postanowiłam zrobić coś mniejszego. Nawet mi się podoba, ale oceńcie sami.
poniedziałek, 27 lutego 2012

sutasz, naszyjnik - piasek pustyni

Zeszło mi się z tym naszyjnikiem. I od początku mi z nim nie wychodziło. Nawet prułam dwa razy, ale i tak mi się nie podoba. Trzeci raz pruć mi się nie chciało, więc jest jaki jest. W założeniu miał wyglądać inaczej. Napsuł mi strasznie dużo krwi. Jakoś tak. Nie wiem dlaczego. Może za bardzo się starałam by był idealny. A może dnia nie miałam? Ale żeby tak dzień po dniu nie mieć dnia? Nieważne. Sami oceńcie.