Łączna liczba wyświetleń

sobota, 11 stycznia 2014

FALUJĄCE - kolczyki, sutasz

Spodobała mi się falistość wzorów. Mam tak zwaną fazę. Dzięki temu powstały kolejne falujące kolczyki. Tym razem, jasno żółty kryształek "preciosa" opleciony został przez granatowe i piaskowe sznurki sutasz. Dodatkową ozdobą są jedynie sznurkowe różyczki. 

Długość ok. 4,5 cm
Bigle - nie uczulające w kolorze srebrnym
DWUSTRONNE
piątek, 10 stycznia 2014

OGNISTE CZERWIENIE - kolczyki sutasz

Nowe kolczyki są monotematyczne kolorystycznie. Przypadły mi jednak do gustu, wyszły elegancko i zachęcająco. 
Użyłam kryształka "preciosa" w kolorze głębokiej czerwieni. Przepięknie mieni się w świetle! Obszyłam go ogniście czerwonym sznureczkiem "pega" i dołożyłam drobne szklane koraliki. Także czerwone. 
Kolczyki są dwustronne. Mają ok. 4cm długości. Zawieszone na biglach w kolorze srebrnym.

Jak wam się podobają?

SPRZEDANE

środa, 8 stycznia 2014

ODŚWIEŻANE SPA

Pamiętacie komplecik SPA? Pani, która go zakupiła, poprosiła o dorobienie zawieszko-broszki. Dwa w jednym. Przyznam spore wyzwanie i chyba go już więcej nie powtórzę.
Z reguły nie przerabiam swojej biżuterii i raczej nie dorabiam nic do już stworzonych wzorów, ale ponieważ to znajoma klientka zrobiłam wyjątek.
Całość prezentuje się tak:

SPRZEDANE

wtorek, 7 stycznia 2014

KARNAWAŁ - bransoletka RIO

Do kolejnego w tym roku wyzwania, tym razem: ROZKRĘCONYCH MYŚLI, powstała bransoletka z piórkiem. Inspirację stanowiły właśnie pióra w kreacjach karnawałowych z RIO.

Podstawę stanowi okrągły kryształek "preciosa" w kolorze głębokiego bursztynu (ni to brąz ni pomarańcz...). Do tego sznurki w kolorze brązu i pomarańczu, oraz odrobina złotego. Całość umieszczona na szerokim brązowym rzemieniu, zakończonym regulowanym łańcuszkiem w kolorze złota.

Do konkursu można zgłosić dwie prace. Ta jest pierwsza. Mam postanowienie stworzyć jeszcze jedną, ale zobaczymy jak wyjdzie z czasem :)


poniedziałek, 6 stycznia 2014

KOLOROWA - bransoletka

Coś w mocnych, ciepłych kolorach. Prosta sznurkowa bransoletka, z kilkoma różyczkami i kręciołkami sutasz.