Łączna liczba wyświetleń

sobota, 7 listopada 2015

GRECKIE KOLCZYKI SUTASZ - K/S/26

Kolczyki godne greckiej bogini, a przynajmniej na dawnej Grecji się wzorowałam. Jak wyszło oceńcie sami. Tymczasem na żywo kolczyki można będzie zobaczyć 22ego listopada na świątecznym kiermaszu w Pałacu Prymasowskim (Senatorska 13/15) zapraszam od godziny. 10ej - 17ej.

Odrobina luksusu pojawia się w maleńkim, trójkątnym kryształku Swarovskiego, oraz w licznych drobnych koralikach w bogatym kolorze złotym.

czwartek, 5 listopada 2015

WISIOR - W/S/9

 


Kolejna kiermaszowa propozycja to dość spory wisiorek/naszyjnik. Ozdobę stanowi oplecione sutaszem duże koło, ozdobione sutaszową aplikacją. Kolorystyka wesoła i nasycona błyszczącymi akcentami. Do obejrzenia na kiermaszu. Pamiętajcie - 22 listopad ul. Senatorska 13/15 Pałac Prymasowski  w Warszawie.

środa, 4 listopada 2015

KOLCZYKI - K/S/25

Te kolczyki powstały jako jedna z pierwszych rzeczy na kiermasz. DOSTĘPNE W ZAKUPIE TYLKO NA KIERMASZU!!! informacje tutaj

Kolczyki są wykonane z szarych i czarnych sznureczków sutasz, kryształków PRECIOSA oraz niezliczonej liczby drobnych, szklanych koralików. (muszę przyznać, że sporo czasu to zajęło, samo wszycie tych drobiazgów to 1,5 godziny na jeden kolczyk!)

Jako, że kolczyki są duuuże, odważyłam się być własną modelką, żebyście sami ocenili ich wielkość.

Zapraszam na kiermasz!KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

NIE MOŻECIE TEGO PRZEGAPIĆ!

JEDYNA OKAZJA BY ZOBACZYĆ MOJĄ BIŻUTERIĘ NA ŻYWO!

MOŻLIWOŚĆ PRZYMIERZENIA I OBEJRZENIA Z KAŻDEJ STRONY!

JUŻ 22 - EGO LISTOPADA OD 10:00 DO 17:00 W PAŁACU PRYMASOWSKIM NA SENATORSKIEJ 13/15 ODBĘDZIE SIĘ KIERMASZ "MOJEGO MIESZKANIA". 

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY, NA KTÓRYM WYSTAWIAĆ SIĘ BĘDZIE CAŁA MASA WSPANIAŁYCH RĘKODZIELNIKÓW, W TYM JA JAKO RĘCZNIE STWORZONE!!!!

ORGANIZATOR "MOJE MIESZKANIE", SZCZEGÓŁY: TUTAJ 

 


wtorek, 3 listopada 2015

MINI KOLEKCJA "YELLOW DISC" - SUTASZ KOLCZYKI (K/S/22, K/S/23, K/S/24)

Kolejne kolczyki z tej serii. Ja osobiście polubiłam białe i pomarańczowe, a Wy?