Łączna liczba wyświetleń

piątek, 23 października 2015

JESIENNA WESOŁA BROSZKA

Tym razem odpoczywam od szarości. Dałam się ponieść ciepłym jesiennym barwom: żółcieniom, brązom, pomarańczom i złamanej czerwieni koralików. Proponuję broszkę, idealną do podpięcia szalików, a także jako wytworna ozdoba czapek. 

Błysk nadany został przez liczne szklane, pomarańczowe koraliki, które najpiękniej prezentują się w pełnym słońcu.

Wielkość broszki: ok. 7-8cm w najdłuższym punkcie
Tył podszyty aksamitem
Zapięcie broszki w kolorze srebrnym wszyte i dodatkowo wklejone w całość.

czwartek, 22 października 2015

MINI KOLEKCJA "YELLOW DISC" - SUTASZ KOLCZYKI (K/S/19, K/S/20, K/S/21)

Gdy za oknem jesienna słota w przygnębiającym, szarym krajobrazie u mnie powstaje pewna kolekcja. Nazwałam ją "yellow disc", ze względu na główną rolę małego, żółtego, koralika.

Wszystkie kolczyki są wykonane wg tego samego, prościutkiego wzoru. Tyle że każda para jest w innym kolorze, a jedyne co je łączy, to żółte dyski koralikowe oraz sznureczek - zawieszka.

Nie będzie dwóch par w tym samym kolorze!

Kolczyki są nieduże i bardzo energetyczne. Na razie powstały trzy, a już tworzą się następne kolory.
Zapraszam do oglądania.

środa, 21 października 2015

KONKURS


Prosto z mostu, oto wyniki mojego rozdania.

Zwycięzca to pani: Anita M, która prowadzi ciekawego bloga prezentując swoje prace, jeśli macie chęć wpadnijcie do niej: http://liona-mojepasje.blogspot.com/

Szczęśliwą z wygranej proszę o kontakt na moją skrzynkę mailową (na stronie bloga po prawej stronie jest adres) i podanie adresu do wysłania kolczyków. Na kontakt czekam do niedzieli, wysyłka w poniedziałek.

Gratuluję wygranej w konkursie. A wszystkim, którym tym razem się nie udało bardzo dziękuję za wzięcie udziału w rozdawajce i zapraszam na kolejną, może z okazji świąt i nowego roku? Zobaczymy, wpadajcie i bądźcie na bieżąco.

Dawno, dawno temu, był obiecany rozdawajkowy konkurs. TAK. To było tak dawno, że zapewne już zdążyliście o tym zapomnieć. Ale ja słowa dotrzymuję i choć ze sporym opóźnieniem oto jest!

Do wygrania kolczyki ze zdjęcia. W szarej stonowanej kolorystyce, z odrobiną różowej (choć również delikatnej) pikanterii. Kolczyki zawieszone są na biglach otwartych w kolorze srebrnym i mają dł. ok. 4-5cm. Lekkie delikatne i zwiewne. Polecam.

Zasady:
1. Udostępnij na swoim blogu
2. Skomentuj zdjęcie zostawiając adres swojego bologa
3. Czekaj na wyniki
Może zwiększyć swoją szansę na wygraną biorąc jednocześnie udział w tymże samym konkursie na facebook'u: www.facebook.com/RecznieStworzone

KONKURS TRWA DO DO NIEDZIELI 15EGO LISTOPADA DO 24:00.
Wyniki podam w ciągu dwóch dni. Wówczas ogłoszę zwycięzcę i ten będzie miał tydzień na skontaktowanie się ze mną w sprawie wysyłki. Jeśli nie zdąży wybiorę kolejną osobę.

Zapraszam.

 Poniżej Baner do wklejania na blogi:
A tu macie kilka fotek z bliska, żebyście mogli zobaczyć dokładnie kolczyki:


wtorek, 20 października 2015

NASZYJNIK TURKUSOWY WĄŻ - W/S/8

Polecam waszej uwadze mój nowy wisiorek. Turkusowa kolorystyka zainspirowana pięknym zdjęciem węża. Kształt naszyjnika i kolor pasuje niemal idealnie, postanowiłam jednak  nieco urozmaicić moją pracę, czerwonym kolorem szklanych koralików.

Wisiorek wykonany jest dwustronnie, zawieszony na długim sutaszowym sznurku w kolorze ciemnego brązu (dł. ok. 40cm).

Zawieszka ma dł. ok. 5,5cmTYŁ   


PRZÓD