Łączna liczba wyświetleń

sobota, 3 maja 2014

DUMNE - kolczyki, sutasz

Dumne jak paw. I w sumie też jestem z nich dumna. Kolczyki w kolorach pawich piór. Inspiracją było zdjęcie przepięknego pawia ze zdjęcia poniżej. Spokojnego, nienastroszonego, delikatnego. Postanowiłam oddać jedynie kolorystykę i choć nie udało mi się idealnie dobrać sznurków, wyszło całkiem oryginalnie.

BRAK

piątek, 2 maja 2014

PERŁOWE KOŁA - kolczyki sutasz

CENA: 43,00Kolejna propozycja na kolczyki to przede wszystkim oszczędność formy i materiału. W roli głównej masa perłowa w cudownym koralowym kolorze. Dodatki to szklane koraliki - czerwone i czarne. A całość okolona sznureczkami sutasz, w odcieniu grafitowej szarości.

Kolczyki są duże - śr ok. 5cm, zawieszone na długiej pętelce. 
Tył podklejony czerwonym filcem
czwartek, 1 maja 2014

MOCNE - kolczyki sutasz

BRAK
Mocne barwy, ostre połączenie, a wyszło chyba nieźle? 
Kolczyki są długie i wyraziste. W centrum nietypowy szary, płaski koralik akrylowy. Do tego w kolorze czerwieni, a może pomarańczy (hm?) łezki masy perłowej. A na wykończenie liczne, szklane czerwone drobiazgi. Z boku nieśmiało wygląda granatowy listek.

Tył kolczyka podklejony materiałowym zamszem i ozdobiony kilkoma sutaszowymi kręciołkami.
środa, 30 kwietnia 2014

ŚWIDERKI - kolczyki sutasz

BRAK

Troszkę morskie, troszkę słoneczne, a ogólnie świderkowe i podłużne :) A zatem chyba letnie prawda?

dł. ok. 8-9cm
szklane koraliki
sznureczki sutasz
DWUSTRONNE
 

wtorek, 29 kwietnia 2014

ZIELONKAWE KOŁA - kolczyki sutasz

Wzięło mnie na okrągło i na kulisto. Kolejne kolczyki na bazie koła przypominają kwiatuszki. Nie wiem co prawda jakie, ale tak mi się kojarzą. 
Środek stanowi zwijany sznureczek sutasz, w kolorze jaśniutkiej zieleni. Reszta to liczne szklane koraliki. Całość wykończona ametystowymi perełkami. Koło umieszczone na długiej (ok. 2cm) sutaszowej pętelce.

CENA: 39złZ tyłu wykończone sutaszowym kręciołkiem: