Łączna liczba wyświetleń

środa, 19 marca 2014

PUDROWY - wisior sutasz

A oto rzeczony wisior. Wreszcie skończyłam. Miał być w stonowanych, pastelowych różach, beżach i kremach. Elegancki z perełkami. Mam nadzieję, że się spodoba. Na wypadek gdyby nie, postaram się jeszcze przygotować jakąś alternatywę, obym tylko zdążyła...

zdjęcie w kolarzu pochodzi ze strony: www.groszki.pl

poniedziałek, 17 marca 2014

LAZUR - kolczyki, sutasz

Nie wiem jak inni artyści, ale ja mam jakoś tak, że jak robię coś na zamówienie, w konkretnej kolorystyce, w konkretnych ramach czasowych, w konkretnym wzorze, to mam problem. Nagle brak weny, nic mi nie wychodzi, męczę się i męczę i nie jestem zadowolona. Ostatnio mam kilka takich tematów, właśnie w ciężkich bólach kończy się tworzyć pudrowy wisiorek, a przede mną jeszcze kolczyki w czerwieni. 
Tak czy owak, zmierzam do tego, że jak już tworzę taką pracę, to muszę przerwać i udowodnić sobie, że potrafię, że wena jest itp, odkładam na bok to co muszę i zaczynam robić to co chcę. I wiecie co? Nie ma problemu! Tak właśnie powstały poniższe kolczyki.

Kolor - lazurowy
Sznurki sutasz w połączeniu z haftem koralikowym
Koraliki szklane
Kolczyki dwustronne
ok. 4,5-5cm dł

Do kupienia w SKLEPIE. 

cena: 42,00 zł
niedziela, 16 marca 2014

SOCZYSTA ZIELEŃ - kolczyki, sutasz

Tak bardzo chce mi się już wiosny, że postrzegam świat w intensywnych kolorach. Tym razem proponuję zieleń. Bardzo soczystą, wiosenną, wesołą.
Kolczyki mają ok. 4-4,5cm długości. Wykonane dwustronnie, zawieszone na nie uczulających biglach w kolorze srebrnym.
Do kupienia w SKLEPIE.

BRAK