Łączna liczba wyświetleń

piątek, 22 sierpnia 2014

BŁYSZCZĄCA CZERWIEŃ - kolczyki sutasz

Polubiłam kolor czerwony. Super mi się z nim pracuje. Najnowsze dzieło to kolczyki całe czerwone. Intensywne, soczyste i błyszczące dzięki szlifowanym koralikom ze szkła. 

Kolczyki są spore mają ok. 5,5 cm długości, a w najszerszym miejscu mierzą 3,5cm.
Zawieszone na nie uczulających biglach w kolorze srebrnym.
Wykonane dwustronnie.

BRAK


czwartek, 21 sierpnia 2014

BŁĘKITNE OCZY - kolczyki sutasz

Moja fabryka ruszyła pełną parą. Powstało już parę, jak na razie jeszcze nie skończonych przedmiotów. Jeden z nich właśnie wyszedł prosto spod igły. Są to kolczyki sutasz z masą perłową w roli głównej. Dla podkreślenia błękitu perłowych kropelek użyłam sznurków sutasz w kontrastowych kolorach ciepłej żółci, pomarańczy i czerwieni. 
Kolczyki jadą ze mną na kiermasz!

Kolczyki dł. ok. 5-6cm
Bigle nieuczulające w kolorze srebrnym, otwarte
Kolczyki wykonane dwustronnie.

CENA: 39,00 złśroda, 20 sierpnia 2014

PRÓBNA TOREBKA - SUTASZ

Przymierzam się do szycia torebek. Choruję na filcowe zdobione sutaszem. Dokonałam ostatnio próby jednego z fasonów. Znalazłam kawałki materiału, używany suwak i tak powstała pierwsza nieduża PRÓBNA TOREBKA, która będzie stanowiła wzór dla właściwych filcowych okazów. Sutaszowy wzór na mojej torebce to zlepek różności, które powstają przy okazji różnych produkcji. Gdzieś kończy się wena, czasem przestaje podobać mi się wzór - stąd liczne sutaszowe drobiazgi, które tutaj posłużyły za mega kolorowy wzór na torebkę.

Upały skończone, czas wrócić do pracy na dobre. Tym bardziej, że we wrześniu kiermasz rękodzieła. Wszystkie inne prace i zamówienia wstrzymuję, by nadgonić z produkcją!