Łączna liczba wyświetleń

piątek, 29 sierpnia 2014

UŚMIECH - wisiorek sutasz

Wzór tego wisiorka przypomina mi uśmiech, polecam go zatem wszystkim uśmiechniętym i wesołym osobom. Będzie się dobrze komponował.

Wisiorek można nosić na różnych materiałach, ja zaproponowałam zamszowy rzemyk w kolorze zbliżonym do samej zawieszki. Długość dostosuję wg życzenia kupującego (max 31cm dł.).

Cena: 32,00

czwartek, 28 sierpnia 2014

KOLOROWA POSYPKA - naszyjnik sutasz

Delikatne jasno-miętowe koła, przyprószone kolorową posypką drobnych koralików - to moja propozycja prostego naszyjnika. Jak wam się podoba?środa, 27 sierpnia 2014

PEREŁKI - kolczyki sutasz

 

Kolejne kolczyki, tym razem różowa perełka okolona pudrowym różem i bordem.
Kolczyki nieduże ok. 2,5-3cm długości, wykonane dwustronnie, zawieszone na otwartych biglach.

BRAK

wtorek, 26 sierpnia 2014

KROPLE ROSY - kolczyki, sutasz

Przedstawiam urocze nieduże kolczyki w kolorze delikatnej zieleni. W środku ciemniejszy zielony koralik, a całości dopełnia śliczna zielono-przeźroczysta szklana kropelka.

Dł. ok. 3cm
Dwustronne

BRAKponiedziałek, 25 sierpnia 2014

KLASYCZNA ELEGANCJA - kolczyki sutasz

Nie wiem jak to jest z tym czarnym sznurkiem sutasz, ale na zdjęciach wychodzi nie tak, jak wygląda w rzeczywistości. Nie potrafię wydobyć z niego jego elegancji. Na pewno to kwestia aparatu, a może i moich umiejętności? Nic to. Powstały kolczyki, w kolorze eleganckiej czerni. W środeczku kuleczka w kolorze błyszczącego srebra, a całości dopełnia szara fasetowana po bokach szklana łezka. Oszczędne w formie i materiałach - klasyczna elegancja.

Dł. ok. 3-4cm
Tył podszyty czarnym zamszem
Zawieszone na otwartych biglach w kolorze srebrnym (nie uczulających)

BRAK

niedziela, 24 sierpnia 2014

KÓŁECZKA - wisiorek sutasz

Jeszcze kolorowo, jeszcze letnio i intensywnie w barwach - sutaszowy wisiorek! Do jego stworzenia zostałam zainspirowana zdjęciem przecudnego kolorowego okna. Wykorzystałam motyw kółeczek. Zresztą zobaczycie sami.

Wisiorek można nosić na dwa sposoby. W poziomie i w pionie, w zależności od upodobań. Wisiorek posiada krótki sznureczek (tuż pod szyją) z kilkoma supełkami, które dają możliwość przedłużenia noszonego wisiorka - wystarczy rozwiązać supełki.

Długość samego wisiorka to ok. 6cm.
Wykonany dwustronnie - tak, że z tyłu i z przodu wygląda tak samo :)

CENA:40,00 złNOSZONY W PIONIE


 NOSZONY W POZIOMIE