Łączna liczba wyświetleń

sobota, 17 marca 2012

kolczyki, sutasz - czerwone maleństwa

Przedstawiam kolejne kolczyki. Drobniutkie z użyciem czerwieni - z tym kolorem mam jakoś największy problem. Do niczego mi nie pasuje, z niczym nie umiem go zestawić. Użyłam zatem bezpiecznej czerni.

czwartek, 15 marca 2012

sutasz, wisior - wenecki szyk :D Najbardziej bawi mnie wymyślanie nazw dla wytworzonych przedmiotów. Ale niech tam. Może być wenecki szyk, bo główny koral jest ze szkła weneckiego.
Wisior jest ogromny z 6-8cm długości. Niestety na zdjęciu nie wygląda tak ładnie jak w rzeczywistości. Fotka nie oddaje połysku koralika ;(

wtorek, 13 marca 2012

sutasz, kolczyki - pomarańczowa nutka


Tym razem kolczyki z odrobiną koloru. Pomarańczowe drobniutkie, szklane koraliki mają nadać charakteru zieleni brązom i granatom. Perełki pełnią rolę wytworności. Mam nadzieję, że wam się spodoba.
 
poniedziałek, 12 marca 2012

sutasz, naszyjnik (kolia) - biały turkus

Napracowałam się nad tym, ale jestem zadowolona z rezultatów. W roli głównej tym razem wystąpiły spore kamienie - biały turkus. Dodatkiem są kremowe perełki. Całość osadzona w jedwabnych sznurkach koloru brązowego, kremowego i złotego. Jak wam się podoba.


 
konkurs

Zgłosiłam do konkursu komplet "różowa elegancja". Wyzwaniem jest stworzenie czegoś perlistego. Myślę, że mój komplecik jest bardzo bardzo perlisty :) Trzymajcie kciuki.
Obok, w pasku bocznym, jest zdjęcie dotyczące konkursu. Jak klikniecie to przeniesie was do zasad. Może jeszcze ktoś się namyśli :)

Jutro rano, a może jeszcze dziś wieczorem postaram się zamieścić moje największe dzieło, jak do tej pory. Liczę na wasze komentarze :)