Łączna liczba wyświetleń

sobota, 25 lutego 2012

naszyjnik, sutasz - głębia

Mojemu mężowi kojarzy się z głębią oceanu. Mnie bardziej z pawim oczkiem - choć za mało zieleni tu jest, być może. W każdym razie, niech nazywa się głębia:


 

czwartek, 23 lutego 2012

naszyjnik, sutasz - zielone marzenie

Jakoś tak miałam nie mieć czasu, ale znalazłam. Wczoraj zaczęłam robić ten naszyjnik, to na dziś dużo nie było i udało się. Oto co mi wyszło:
środa, 22 lutego 2012

naszyjnik, sutasz - stonowane słońce

Postanowiłam dać sobie na razie spokój z kolczykami i wprawiam się nadal w wisiorkach. Tym razem zrobiłam stonowany w kolorystyce naszyjnik. Jakoś tak ze słońcem, którego na dworze nadal brakuje, mi się kojarzy. Materiały? - szklane koraliki i kamienie naturalne.
wtorek, 21 lutego 2012

czerwony wisiorek sutasz

Nie bardzo mi się podoba kolor tego czerwonego sznurka. Już kiedyś próbowałam coś z niego zrobić, ale jakoś nijak mi nie szło. W końcu wczoraj coś powstało. Może pomógł ten duży akrylowy koralik?

Aha i jeszcze jedno. Sporo osób już pytało, czy i ewentualnie kiedy będzie można kupić moje prace. Otóż będzie można! Mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu zostaną wstawione do sklepu internetowego. Na pewno napiszę o tym na blogu. Jeśli ktoś chciałby zostać powiadomiony mailowo o dniu wystawienia mojego sutaszu na sprzedaż, poproszę o adresy mailowe (najlepiej do mnie na maila).
niedziela, 19 lutego 2012

sutasz, wisiorek - migotka

Do tego wisiorka, postanowiłam wykorzystać koralik "migotka". Na zdjęciu oczywiście tego nie widać, ale pod różnym kątem padania światła, wzory na koraliku pięknie się mienią. Wszystko oplecione sznurkiem w kolorze ecru - złamanego beżem, oraz sznurkiem czarnym. Uzupełnieniem są cztery kremowe perełki. Mam nadzieję, że wam się spodoba.